CHP, Hacı Murat 124 gibidir

CHP, Hacı Murat 124 gibidir

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep milletvekili adayı Hüseyin Çelik, Kaymakam Resul Kır'ı makamında ziyaret ederek, ilçenin sorunları ile ilgili bilgi aldı.

İlçenin sorunları ile yakından ilgilenen Çelik, kaymakamlık odasında notlarını alarak, ''İslahiye için gereken ne ise o yapılacak'' dedi.

Daha sonra sivil toplum temsilcileri ile bir araya gelen Çelik, iktidara geldikleri günden itibaren millete, hizmette kusur etmediklerini belirtti. CHP'yi Murat 124 marka otomobile benzeten Çelik, ''Eski aracın koltuğuna kimi koyarsanız koyun, araç eski olunca şoför bir şey yapamaz'' dedi.

Çelik, Boğaziçi ve Altınüzüm beldelerine gelerek burada belde halkı ile görüştü. Belde halkına geçim kaynağı olan üzüm bağlarının yolunun yapılması sözünü veren Çelik, ''Daha önceleri söz veren siyasiler, bir daha halkın yanına uğrayamıyor. Tarlada izi olamayanın, yemeye de yüzü olmaz'' dedi.

Boğaziçi beldesinde 2,33 metre boyu ile Türkiye'nin uzun adamları listesine giren Ramazan Karageyik il sohbet eden Çelik, belde halkının taleplerini not aldı. Boğaziçi beldesinde kahvedekilerle sohbet eden Çelik, İslahiye'den ayrıldı.