AK Parti artık iPhone ve İPad’de

AK Parti artık iPhone ve İPad’de

Yeniliklerin öncüsü AK Parti, Türk siyasi hayatında bir ilki daha gerçekleştirerek yaptığı hizmetler ve gelecek yıllara ait projelerini tanıttığı sitelerini mobil dünyaya taşıdı. Artık seçmenler AK Parti ile ilgili her türlü bilgiye cep telefonları ve tablet bilgisayarlarını kullanarak da ulaşabilecek.

Seçmene ulaşma kanallarının çeşitliliğini sürekli artıran ve yeni teknolojileri kullanan AK Parti, iPad ve iPhone için geliştirdiği uygulamalarla bu kanallara yenilerini ekledi. Artık seçmenler AK Parti ile ilgili her türlü bilgiye cep telefonları ve tablet bilgisayarlarını kullanarak da ulaşabilecekler. AK Parti Mobile projesi kapsamında AK Parti ile ilgili siteler ve uygulamalar, iPad, iPhone,  Android ve Windows Mobile cep telefonu ve tabletlerinde yerlerini almaya başlayacaklar.

AK Parti’nin 8.5 yılı iPad’de

Bu proje kapsamında ilk olarak http://www.akicraatlar.com sitesi iPad için yeniden düzenlendi ve iPad kullanıcılarının hizmetine sunuldu. iPad kullanıcıları, akicraatlar.com sitesinde, AK Parti’nin 8,5 yıl içinde yapmış olduğu icraatlara ait tüm bilgileri görsel bir şölen eşliğinde rahatlıkla inceleyebilecek ve takip edebilecekler. Hizmetleri pdf formatındaki kitapçığı inceleyerek ve yine iPad ve tablet pc’ler için hazırlanmış elektronik kitap (epub) dosyasını indirerek inceleyebilecekler.

8,5 yıllık AK Parti iktidarının hizmetleri, 20 ana başlık altında madde madde, görsel ve rahat kullanımlı olarak akicraatlar.com sitesinde görülebilecek. Ayrıca ziyaretçi defteri bölümü ile icraatlar hakkındaki görüş ve öneriler AK Parti yönetimi ve tüm ziyaretçiler ile paylaşılacak.

Hedef 2023 projeleri artık bir tık ötede

Hizmet çıtasını sürekli yükselten AK Parti, seçmenin ve günümüz teknolojisinin taleplerini karşılamak için hazırladığı AK Parti Mobile uygulaması çerçevesinde ikinci adım olan, www.akhedefler.com web sitesini de iPad için uyarladı. Sitenin arayüzü ve görselliği iPad kullanıcılarının rahat kullanımı için yeniden tasarlandı. AK Parti Hedef 2023 projelerine ait tüm detaylar, ister site içerisinde gezinerek, ister pdf formatında kitapçığı inceleyerek ve yine iPad ve tablet pc’ler için hazırlanmış elektronik kitap (epub) dosyasını indirerek incelenebilecek.

AK Parti Hedef 2023 projesi kapsamında, Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 100. yılında Türkiye’nin hedeflerinin belirlendiği tüm projelerin bulunabileceği site, kolay ve anlaşılır başlıklar altında ziyaretçilerin izlemesine sunuldu. Başlık başlık ve madde madde incelenebilecek hedefler site kullanıcılarının hızlı ve rahat bir şekilde istedikleri bilgiye ulaşması için yeniden tasarlandı.

Mitingler yanı başınızda

Yine bir AK Parti hizmeti olarak hızlanan ve sürekli yenilenen hızlı internet ile artık bilgiye ulaşmak çok daha kolay. AK Parti icraatlarını, Hedef 2023 projelerini ve AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim mitinglerine ait resim ve videoların sunulduğu www.akkanal.com sitesi de, AK Parti Mobile uygulamasında yerini aldı.

İnternet dünyasını en iyi kullanan siyasi parti; AK Parti

Çağın gerisinde kalmadan 8,5 yıldır hizmet sunan ve sunmaya devam eden AK Parti’nin kurumsal siteleri ise şöyle:

AK Parti, http://www.akparti.org.tr kurumsal sitesi ve Gençlik Kolları, Kadın Kolları gibi kurum içi diğer sitelerinin yanı sıra, uzun yıllardır yayında olan akicraatlar.com, akkanal.com sitelerine ek olarak ililakicraatlar.com ve akhedefler.com sitelerini de vatandaşların hizmetine sundu.

akicraatlar.com

Ak icraatlar sitesi AK Parti’nin 8,5 yıldır yapmış olduğu tüm icraatlarını detaylı bir şekilde anlatıyor. İcraatlar, bölümler halinde detaylandırılarak, resim ve metin desteği ile kullanıcılara sunuluyor. Bunun yanı sıra tüm icraatlar kitap formatında ister PDF ister FLASH uygulaması olarak izlenebiliyor veya indirilebiliyor.

akkanal.com

Kısaca AK Parti’nin kurumsal video sitesi dememiz gerekiyor. Tüm reklam filmleri, icraat filmleri, mitingler, kongreler gibi tüm AK Parti ile alakalı videoların yayınladığı kurumsal site akkanal.com. Videolar, müzikler, fotoğraflar rahatça izlenebiliyor istenilirse bilgisayara indirilerek arşiv yapılabiliyor.

ililakicraatlar.com

İl il ak icraatlar sitesi AK Parti’nin 8,5 yıldır yapmış olduğu tüm icraatlarını 81 il bazından detaylı bir şekilde anlatıyor. Tüm illeri bir harita üzerinden veya listeden seçerek, o ile özel olarak hazırlanmış icraat kitabı izlenebiliyor ya da indirilebiliyor.

akhedefler.com

Türkiye Hazır Hedef 2023'ün vizyonu ve ustalık döneminin icraatlarını anlatan web sitesi. Bu web sitesinde yeni vizyon kitabı ister FLASH olarak izlenebilir ya da PDF formatında bilgisayara indirilebilir.