GSO’nun yeni hizmet binasının açılışına katıldı

GSO’nun yeni hizmet binasının açılışına katıldı

Gaziantep Sanayi Odası'nın (GSO) yeni hizmet binası, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in katıldığı törenle açıldı.

GSO'nun yeni hizmet binasının açılış törenine katılan Başbakan Yardımcısı Babacan, Bakan Fatma Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve diğer yetkililer, açılış kurdelesini kesti.

Konuşmaların ardından GSO Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili ve eski GSO Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Koçer ve binanın yapımında emeği geçenlere plaket verildi.

Açılışa, Vali Erdal Ata, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Sarı, Nejat Koçer, Ali Şahin, Mehmet Erdoğan, Halil Mazıcıoğlu, GSO üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Dünya Bankası Bilgi Merkezi açılışı

Gaziantep Sanayi Odası bünyesindeki ''Dünya Bankası Bilgi Merkezi'', Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in katıldığı törenle açıldı.

Babacan ve Çelik çeşitli programlarının ardından, GSO yeni hizmet binasındaki merkezin açılışını yaptı. Açılışın ardından bilgi merkezini gezen Babacan, Çelik ve beraberindekiler, verilecek hizmetlere ilişkin bilgi aldı.

Açılışa, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, GSO Başkanı Adil Konukoğlu ve diğer yetkililer katıldı.

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik daha sonra GSO'da gerçekleştirilen ''Gaziantep 2023 Ekonomik Vizyon Toplantısı''na katıldı.  Toplantı basına kapalı gerçekleştirildi.