Yeni yasayla en ücra köye hizmet

Yeni yasayla en ücra köye hizmet

Vatandaşların yaşananlar nedeniyle canlarını sıkmamasını isteyen Çelik, “Türkiye büyümeye ve emin adımlarla ilerlemeye devam ettiği müddetçe, bize iftira atacaklar. Başbakanımızı itibarsızlaştırmak için akla hayale gelmeyen şeyler yapacaklar. Bunu Kemal Kılıçdaroğlu da yapacak, diğerleri de yapacak. Şimdi ben size soruyorum. Bülbülü niye alıkoyuyorlar, altın kafese kapatıyorlar? Çünkü bülbülün sesi güzeldir. Kimse kargayı alıp altın kafese kapatmaz. Fili niye öldürüyorlar? Çünkü dişi çok kıymetlidir. İşte bu nedenle bizleri sevmeyen, Türkiye'nin büyümesini ve ilerlemesini istemeyen bazı kişiler, Başbakanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı kendi akıllarınca itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar ama biz şuna inanır ve şunu çok iyi biliriz ki; itibarın kaynağı millettir, itibarın merkezi halkımızın gönlüdür. Bizim halkımızın gönlünde yerimiz olsun yeter, onların nezdinde hiçbir yerimiz olmasın, bu hiç önemli değil'' diye konuştu. 

AK Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin de Gaziantep ve Nizip için gece gündüz çalıştıklarını ifade etti. 

Yapılacak seçimin sadece yerel bir seçim olmadığını, aynı zamanda stratejik bir seçim olacağını anlatan Şahin, şunları kaydetti: 

“Ezilenlerin hür sesi olmak, sessiz dünyanın gür sesi olmak, kararlı duruşlu durmak, anaların duasını alıp zalimlerin rüyasında olmak, her babayiğidin karı değildir. Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde bu takım dik durdu. Milletin iradesi adına, güven devam etsin, istikrar devam etsin. Hep dik durdu. Bir takım gruplar, bir takım sermaye, bir takım karanlık güçlere karşı 'Yeter söz de karar da milletindir' dedik ve dik durmaya devam ettik.'' 

Konuşmaların ardından konvoy eşliğinde parti otobüsüyle ilçede gezen Çelik ve Şahin, ilçeye bağlı Kocatepe, Sekili ve Uluyatır beldelerini de ziyaret etti.